Acasă › Forumuri › Tehnic › Creșterea autoconsumului – buget ridicat (stocare, pompe de căldură, mașini electrice) › Cât de rentabil este sa încarci o mașină electrica?
In calitate de prosumator merita sa ai masina electrica ca sa o incarci de la panouri?